HiKOKI C3606DPAW2Z accu cirkelzaag 36V ∅165mm - Exclusief accu en lader
Artikelnr. 200617389 | Merk: HiKOKI
Adviesprijs
Artikelnr
EAN
Merk
HiKOKI
Leverancier
C3606DPAW2Z
Type
C3606DPAW2Z
Volle verpakking
1
Eenheid
Stuk
Kosteloos retour
Ja
Toon barcode
Scan de barcode met de DESTIL App
In winkelwagen
Word klant of log direct in!
  • Snel en eenvoudig bestellen
  • Inzicht in de actuele voorraad
  • Je eigen klantspecifieke prijzen
  • Keuze uit ruim 150.000 artikelen
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
Producteigenschappen
  • Extreem krachtig en de grootste maximale zaagdiepte van 66 mm in zijn klasse.
  • Variabele toerentalregeling voor de juiste snelheid voor elk materiaal
  • Optimale gebruikersbescherming dankzij de rem voor een snelle zaagbladstop
  • Onderzaagfunctie (-1°/+46°) maakt het precies passend zagen van het werkstuk mogelijk.
  • Dubbele indicatie van de diepte voor een exacte diepte-instelling met en zonder geleiderail.
  • Borstelloze motor voor minder slijtage en een lange levensduur.
Specificaties
  • Bladdiameter: 165 mm
  • Afmeting asgat: 20 mm
  • Max. zaagdiepte (0°): 66 mm
  • Max. zaagdiepte (45°): 43 mm
  • Max. verstekhoek: 45 °
  • Gewicht (met accu): 5,10 kg
  • Lengte: 390 mm
  • Breedte: 200 mm
  • Hoogte: 270 mm
Leveromvang
  • Accu cirkelzaag C3606DPAW2Z
  • Zaagblad
  • Zeskante steeksleutel
  • Stofzak
  • Stapelbare systeembox 4
Garantie: 3 jaar garantie vanaf de aankoopdatum, registratie niet verplicht.
Productspecificaties
Merk HiKOKI
Lengte 390 mm
Breedte 200 mm
Hoogte 270 mm
Type C3606DPAW2Z
Spanning (Volt) 36 V
Accu meegeleverd Nee
Koffer meegeleverd Ja
Oplader meegeleverd Nee
Type motor Borstelloos
Aantal accu's meegeleverd `0
Accessoires meegeleverd Ja
Toerental (onbelast) 2500-5200 /min
Diameter (zaagblad) 165 mm
Diameter (asgat) 20 mm
Zaagcapaciteit (45°) 43 mm
Gewicht 4,40 kg
Platform Multivolt 36 V