Facom ATXR10X75 PROTWIST® schroevendraaier
Artikelnr. 200444607 | Merk: FACOM
Adviesprijs
Artikelnr
EAN
Merk
FACOM
Leverancier
ATXR10X75
Type
ATXR serie
Volle verpakking
1
Eenheid
Stuk
Kosteloos retour
Nee
Toon barcode
Scan de barcode met de DESTIL App
In winkelwagen
Word klant of log direct in!
  • Snel en eenvoudig bestellen
  • Inzicht in de actuele voorraad
  • Je eigen klantspecifieke prijzen
  • Keuze uit ruim 150.000 artikelen
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
Facom ATXR10X75 PROTWIST® Resistorx® schroevendraaier - TT10/75mm
ATXR - PROTWIST® schroevendraaiers voor Resistorx® schroeven
Producteigenschappen:
  • Conform de Resistorx® specificaties
  • Inline thermische behandeling: + 100% levensduur en + 100% weerstand
  • Materiaal van de handgreep: soft voor meer comfort en altijd bestendig tegen chemische producten
  • Geoptimaliseerde ergonomie van de handgreep: + 10% hoger koppel
  • Lasermarkering: voor een grotere slijtvastheid
Productgegevens:
  • Serie: ATXR serie
  • Model: ATXR10X75
  • Sector/toepassing: Algemeen gereedschap
  • Aandrijving: ResisTorx®
  • Bijzonderheden: PROTWIST®
Technische gegevens:
  • Lengte: 109 mm
  • Diameter: Ø25 mm
  • Gewicht: 50 gr
  • A: 2,74 mm
  • Lengte L1: 75 mm
  • Diameter D1: Ø3 mm
  • ResisTorx® maat: TT10
Leveromvang:
Wij zijn een geautoriseerd dealer van Facom gereedschappen:
Facom garantie:
Productspecificaties
Merk FACOM
Kleur Zwart - rood
Type ATXR serie
Aandrijving Torx
Aandrijving (maat) T10
Totale lengte 184 mm