Facom ATX10X75 PROTWIST® schroevendraaier
Artikelnr. 200444571 | Merk: FACOM
Adviesprijs
Artikelnr
EAN
Merk
FACOM
Leverancier
ATX10X75
Type
ATX serie
Volle verpakking
1
Eenheid
Stuk
Kosteloos retour
Nee
Toon barcode
Scan de barcode met de DESTIL App
In winkelwagen
Word klant of log direct in!
  • Snel en eenvoudig bestellen
  • Inzicht in de actuele voorraad
  • Je eigen klantspecifieke prijzen
  • Keuze uit ruim 150.000 artikelen
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
Facom ATX10X75 PROTWIST® Torx® schroevendraaier - T10/75mm
ATX - PROTWIST® schroevendraaiers voor Torx® schroeven
Producteigenschappen:
  • Geoptimaliseerde ergonomie van de handgreep: + 10% hoger koppel
  • Lasermarkering: voor een grotere slijtvastheid
Productgegevens:
  • Serie: ATX serie
  • Model: ATX10X75
  • Sector/toepassing: Algemeen gereedschap
  • Aandrijving: Torx®
  • Bijzonderheden: PROTWIST®
Technische gegevens:
  • Lengte: 109 mm
  • Gewicht: 50 gr
  • A: 2,74 mm
  • Lengte L1: 75 mm
  • Diameter D1: Ø3 mm
  • Torx® maat: T10
Leveromvang:
Wij zijn een geautoriseerd dealer van Facom gereedschappen:
Facom garantie:
Productspecificaties
Merk FACOM
Type ATX serie
Aandrijving Torx
Aandrijving (maat) T10
Totale lengte 184 mm
Lengte (kling) 75 mm
Lengte (handvat) 109 mm