Facom ATP2X125TVE PROTWIST® geisoleerde schroevendraaier
Artikelnr. 200444516 | Merk: FACOM
Adviesprijs
Artikelnr
EAN
Merk
FACOM
Leverancier
ATP2X125TVE
Type
ATP.VE serie
Volle verpakking
1
Eenheid
Stuk
Kosteloos retour
Nee
Toon barcode
Scan de barcode met de DESTIL App
In winkelwagen
Word klant of log direct in!
  • Snel en eenvoudig bestellen
  • Inzicht in de actuele voorraad
  • Je eigen klantspecifieke prijzen
  • Keuze uit ruim 150.000 artikelen
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
Facom ATP2X125TVE PROTWIST® Phillips® schroevendraaier geisoleerd tot 1000V - PH2/125mm
Producteigenschappen:
  • Inline thermische behandeling: + 100% levensduur en + 100% weerstand
  • Geoptimaliseerde ergonomie van de handgreep: + 10% hoger koppel
  • Lasermarkering: voor een grotere slijtvastheid
Productgegevens:
  • Serie: ATP.VE serie
  • Model: ATP2X125TVE
  • Sector/toepassing: Elektricien
  • Aandrijving: Phillips®
  • Bijzonderheden: PROTWIST®
Technische gegevens:
  • Lengte: 120 mm
  • Diameter: Ø36 mm
  • Gewicht: 120 gr
  • Lengte L3: 18 mm
  • Diameter D1: Ø6 mm
  • Diameter D3: Ø8 mm
Leveromvang:
  • PROTWIST® Pozidriv® schroevendraaier geisoleerd tot 1000V - PH2/125mm
Wij zijn een geautoriseerd dealer van Facom gereedschappen:
Facom garantie:
Productspecificaties
Merk FACOM
Kleur Rood - geel
Type ATP.VE serie
Aandrijving Phillips
Aandrijving (maat) PH2
Lengte (kling) 125 mm
Spanning (Volt) 1000 V