Facom ATP1X100 PROTWIST® schroevendraaier
Artikelnr. 200444493 | Merk: FACOM
Adviesprijs
Artikelnr
EAN
Merk
FACOM
Leverancier
ATP1X100
Type
ATP serie
Volle verpakking
1
Eenheid
Stuk
Kosteloos retour
Nee
Toon barcode
Scan de barcode met de DESTIL App
In winkelwagen
Word klant of log direct in!
  • Snel en eenvoudig bestellen
  • Inzicht in de actuele voorraad
  • Je eigen klantspecifieke prijzen
  • Keuze uit ruim 150.000 artikelen
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
Facom ATP1X100 PROTWIST® Phillips® schroevendraaier met lang bled - PH1/100mm
AN - PROTWIST® screwdrivers for Phillips® screws - round blades
Producteigenschappen:
  • Extra lang bled tot 400 mm voor moeilijk bereikbare, diepliggende schroeven Inline thermische behandeling: + 100% levensduur en + 100% weerstand
  • Geoptimaliseerde ergonomie van de handgreep: + 10% hoger koppel
  • Lasermarkering: voor een grotere slijtvastheid
Productgegevens:
  • Serie: ATP serie
  • Model: ATP1X100
  • Sector/toepassing: Algemeen gereedschap
  • Materiaal: Rond bled
  • Aandrijving: Phillips®
  • Bijzonderheden: PROTWIST®
Technische gegevens:
  • Lengte: 109 mm
  • Diameter: Ø30 mm
  • Gewicht: 76 gr
  • Lengte L1: 100 mm
  • Diameter D1: Ø4,5 mm