Facom ATF8X200 PROTWIST® schroevendraaier sleuf
Artikelnr. 200444485 | Merk: FACOM
Adviesprijs
Artikelnr
EAN
Merk
FACOM
Leverancier
ATF8X200
Type
ATF serie
Volle verpakking
1
Eenheid
Stuk
Kosteloos retour
Nee
Toon barcode
Scan de barcode met de DESTIL App
In winkelwagen
Word klant of log direct in!
  • Snel en eenvoudig bestellen
  • Inzicht in de actuele voorraad
  • Je eigen klantspecifieke prijzen
  • Keuze uit ruim 150.000 artikelen
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
Facom ATF8X200 PROTWIST® sleuf-schroevendraaier met gesmeed bled - 8x200mm
ATF - PROTWIST® schroevendraaier voor sleufschroeven - gesmeed bled
Producteigenschappen:
  • Gesmeed bled met een hoge torsieweerstand
  • Extra lang bled tot 250 mm voor moeilijk bereikbare, diepliggende schroeven
  • Inline thermische behandeling: + 100% levensduur en + 100% weerstand
  • Geoptimaliseerde ergonomie van de handgreep: + 10% hoger koppel
  • Lasermarkering: voor een grotere slijtvastheid
Productgegevens:
  • Serie: ATF serie
  • Model: ATF8X200
  • Sector/toepassing: Algemeen gereedschap
  • Materiaal: Gesmeed bled
  • Aandrijving: Sleuf
  • Bijzonderheden: PROTWIST®
Technische gegevens:
  • Lengte: 125 mm
  • Breedte: 8 mm
  • Dikte: 1,2 mm
  • Diameter: Ø40 mm
  • Gewicht: 164 gr
  • A: 8 mm
  • Lengte L1: 200 mm
  • Diameter D1: Ø7 mm
Normering:
Leveromvang:
  • Facom ATF8X200 PROTWIST® schroevendraaier
Wij zijn een geautoriseerd dealer van Facom gereedschappen:
Facom garantie:
Productspecificaties
Merk FACOM
Kleur Zwart - rood
Type ATF serie
Aandrijving Sleuf
Aandrijving (maat) 8 mm
Totale lengte 325 mm