Facom ATD2X125 PROTWIST® schroevendraaier
Artikelnr. 200444459 | Merk: FACOM
Adviesprijs
Artikelnr
EAN
Merk
FACOM
Leverancier
ATD2X125
Type
ATD serie
Volle verpakking
1
Eenheid
Stuk
Kosteloos retour
Nee
Toon barcode
Scan de barcode met de DESTIL App
In winkelwagen
Word klant of log direct in!
  • Snel en eenvoudig bestellen
  • Inzicht in de actuele voorraad
  • Je eigen klantspecifieke prijzen
  • Keuze uit ruim 150.000 artikelen
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
Facom ATD2X125 PROTWIST® Pozidriv® schroevendraaier met rond bled- 2x125mm
ATD - PROTWIST® schroevendraaier voor Pozidriv® kruiskopschroeven - rond bled
Producteigenschappen:
  • Inline thermische behandeling: + 100% levensduur en + 100% weerstand
  • Geoptimaliseerde ergonomie van de handgreep: + 10% hoger koppel
  • Lasermarkering: voor een grotere slijtvastheid
Productgegevens:
  • Serie: ATD serie
  • Model: ATD2X125
  • Sector/toepassing: Elektricien
  • Materiaal: Rond bled
  • Aandrijving: Pozidriv®
  • Bijzonderheden: PROTWIST®
Technische gegevens:
  • Lengte: 120 mm
  • Diameter: Ø36 mm
  • Gewicht: 126 gr
  • Lengte L1: 125 mm
  • Diameter D1: Ø6 mm