Facom AT10X200VE PROTWIST® schroevendraaier sleuf
Artikelnr. 200444443 | Merk: FACOM
Adviesprijs
Artikelnr
EAN
Merk
FACOM
Leverancier
AT10X200VE
Type
AT.VE serie
Volle verpakking
1
Eenheid
Stuk
Kosteloos retour
Nee
Toon barcode
Scan de barcode met de DESTIL App
In winkelwagen
Word klant of log direct in!
  • Snel en eenvoudig bestellen
  • Inzicht in de actuele voorraad
  • Je eigen klantspecifieke prijzen
  • Keuze uit ruim 150.000 artikelen
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
Facom AT10X200VE PROTWIST® sleuf-schroevendraaier geisoleerd tot 1000V - 10x200mm
AT.VE - Tot 1000 Volt geïsoleerde PROTWIST® schroevendraaiers voor sleufschroeven
Producteigenschappen:
  • Rond bekleed bled 1000 Volt
  • Gefreesd bled: --> t/m 5,5 mm
  • Afgerond bled: 6,5 --> 12 mm
Productgegevens:
  • Serie: AT.VE serie
  • Model: AT10X200VE
  • Sector/toepassing: Elektricien
  • Materiaal: Afgerond bled
  • Aandrijving: Sleuf
  • Bijzonderheden: PROTWIST®
Technische gegevens:
  • Lengte: 125 mm
  • Dikte: 1,6 mm
  • Diameter: Ø40 mm
  • Gewicht: 240 gr
  • A: 10 mm
  • Lengte L3: 18 mm
Normering:
Leveromvang:
  • Facom AT10X200VE PROTWIST® schroevendraaier
Wij zijn een geautoriseerd dealer van Facom gereedschappen:
Facom garantie:
Productspecificaties
Merk FACOM
Type AT.VE serie
Aandrijving Sleuf
Aandrijving (maat) 10 mm
Totale lengte 325 mm
Lengte (kling) 200 mm
Lengte (handvat) 125 mm
Diameter (handvat) 40 mm
Spanning (Volt) 1000V
Breedte tip 10 mm
Dikte (tip) 1,6 mm