Facom AT2.5X75VE PROTWIST® schroevendraaier sleuf
Artikelnr. 200444429 | Merk: FACOM
Adviesprijs
Artikelnr
EAN
Merk
FACOM
Leverancier
AT2.5X75VE
Type
AT.VE serie
Volle verpakking
1
Eenheid
Stuk
Kosteloos retour
Ja
Toon barcode
Scan de barcode met de DESTIL App
In winkelwagen
Word klant of log direct in!
  • Snel en eenvoudig bestellen
  • Inzicht in de actuele voorraad
  • Je eigen klantspecifieke prijzen
  • Keuze uit ruim 150.000 artikelen
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
Facom AT2.5X75VE PROTWIST® sleuf-schroevendraaier geisoleerd tot 1000V - 5x75mm
AT.VE - Tot 1000 Volt geïsoleerde PROTWIST® schroevendraaiers voor sleufschroeven
Producteigenschappen:
  • Rond bekleed bled 1000 Volt
  • Gefreesd bled: --> t/m 5,5 mm
  • Afgerond bled: 6,5 --> 12 mm
Productgegevens:
  • Serie: AT.VE serie
  • Model: AT2.5X75VE
  • Sector/toepassing: Elektricien
  • Materiaal: Afgerond bled
  • Aandrijving: Sleuf
  • Bijzonderheden: PROTWIST®
Technische gegevens:
  • Lengte: 103 mm
  • Dikte: 0,4 mm
  • Diameter: Ø25 mm
  • Gewicht: 32 gr
  • A: 2,5 mm
  • Lengte L3: 18 mm
Leveromvang:
  • PROTWIST® sleuf-schroevendraaier geisoleerd tot 1000V - 5x75mm
Wij zijn een geautoriseerd dealer van Facom gereedschappen:
Facom garantie:
Productspecificaties
Merk FACOM
Kleur Rood - geel
Type AT.VE serie
Aandrijving Sleuf
Aandrijving (maat) 2,5 mm
Totale lengte 170 mm
Spanning (Volt) 10000 V