Facom AT5.5X125 PROTWIST® schroevendraaier
Artikelnr. 200444415 | Merk: FACOM
Adviesprijs
Artikelnr
EAN
Merk
FACOM
Leverancier
AT5.5X125
Type
AT serie
Volle verpakking
1
Eenheid
Stuk
Kosteloos retour
Nee
Toon barcode
Scan de barcode met de DESTIL App
In winkelwagen
Word klant of log direct in!
  • Snel en eenvoudig bestellen
  • Inzicht in de actuele voorraad
  • Je eigen klantspecifieke prijzen
  • Keuze uit ruim 150.000 artikelen
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
Facom AT5.5X125 PROTWIST® sleuf-schroevendraaier met gefreesd bled - 5x125mm
AT - PROTWIST® schroevendraaier voor sleufschroeven - gefreesd bled
Producteigenschappen:
  • De cilindrische kling maakt diepliggende plaatsen toegankelijk
  • Extra lang bled tot 300 mm voor moeilijk bereikbare, diepliggende schroeven
  • Inline thermische behandeling: + 100% levensduur en + 100% weerstand
  • Geoptimaliseerde ergonomie van de handgreep: + 10% hoger koppel
  • Lasermarkering: voor een grotere slijtvastheid
Productgegevens:
  • Serie: AT serie
  • Model: AT5.5X125
  • Sector/toepassing: Algemeen gereedschap
  • Materiaal: Gefreesd bled
  • Aandrijving: Sleuf
  • Bijzonderheden: PROTWIST®
Technische gegevens:
  • Lengte: 109 mm
  • Breedte: 5,5 mm
  • Dikte: 1 mm
  • Diameter: Ø30 mm
  • Gewicht: 87 gr
  • A: 5,5 mm
  • Lengte L1: 125 mm
  • Diameter D1: Ø5,5 mm
Leveromvang:
  • PROTWIST® sleuf-schroevendraaier met gefreesd bled - 5x125mm
Wij zijn een geautoriseerd dealer van Facom gereedschappen:
Facom garantie:
Productspecificaties
Merk FACOM
Kleur Zwart - rood
Type AT serie
Aandrijving Sleuf
Aandrijving (maat) 5,5 mm
Totale lengte 234 mm
Lengte (kling) 125 mm
Lengte (handvat) 109 mm
Dikte (tip) 1 mm