GEDORE combinatietang - 200 mm - Duits model - verchroomd - 8210-200JC
Artikelnr. 100945173 | Merk: GEDORE
Adviesprijs
Artikelnr
EAN
Merk
GEDORE
Leverancier
Type
8210-200 JC
Volle verpakking
1
Eenheid
Stuk
Kosteloos retour
Nee
Toon barcode
Scan de barcode met de DESTIL App
In winkelwagen
Word klant of log direct in!
  • Snel en eenvoudig bestellen
  • Inzicht in de actuele voorraad
  • Je eigen klantspecifieke prijzen
  • Keuze uit ruim 150.000 artikelen
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
  • volgens DIN ISO 5746
  • versterkte uitvoering, voor zwaar continu-gebruik
  • met opgelegd snijhuis
  • geschikt voor rond en vlak materiaal
  • tbv middelharde draad 1,6 mm
  • inductief geharde precisie-snijvlakken, gehard tot 62-64 HRC
  • GEDORE speciaal veredeld staal, matrijsgesmeed, olie gehard en ontlaten
  • JC = verchroomd, 2-componenten-grepen met stroeve handbescherming
  • TL = blank gelakt, grepen met blauwe kunststof overtrokken antislip-handgrepen
Productspecificaties
Merk GEDORE
Type 8210-200 JC
Lengte (tang) 200 mm
Gewicht 356 g
Lengte (bek) 42 mm